Tv grundin smart tv 3d full hd 400hz

Shitet nga: riza 20 Mar 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

560 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
grundig smart tv 3d full hd i pa perdorur 2 vite garancion 47 inq 119 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim