televizor

Shitet nga: xxx 04 Jan 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizor i mir punon shum bukur me ngjyra
televizor NEO
nr viber +377-45-886-055
nr tel 044-886-055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim