televizor panasonic

Shitet nga: tv 30 Nën 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes televizorin ne gjendje te rregullt me te gjitha paisjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim