DVD SAMSUNG

Shitet nga: DVD Samsung 26 Gsh 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   20 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Video dhe DVD
DVD eshte pa asnje difekt, ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim