Alarm kunder vjedhjes per shtepi apo lokalet tuaja

Shitet nga: Doni 30 Mar 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Ofert speciale alarm per shtepi apo lokale me nje qmim te volitshem

Posedon : 4 Senzor +1 senzor per der sirenen thirrsin telefonik + 2telekomanda tegjitha jan WiFiKontakti : 045 597 831. Viber +377 45 597 831

Po ashtu ofrojm edhe kamera dhe servisim te kompjuterve dhe llaptopeve


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim