Kamera Te Siguris dhe Sistem Alarmi DONI Comput..

Shitet nga: DONI Computer VITI 30 Gsh 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejm shitjen ,montimin si dhe instalimin e KAMERAVE te SIGURISE dhe ALARMEVE kudo ne Kosove neper shtepi, lokale ,objekte, afariste, firma, fabrika etj.Qmimi sipas marveshjes .Kamerat mund ti vezhgoni nga distanca mjafton qe te keni internet i kem te gjitha llojet e kamerave si Analog AHD HD etj.
Si dhe riparimin mirmbajtjen e tyre.

Poashtu bejm Shitjen dhe Servisimin e Kompjuterve dhe llaptopeve ne menyr profesionale

Adresa : Perball Xhamis se Qytetit VITI

Nr.Kontaktit / 045-597-831... Viber +37745-597-831
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim