Black berry dhe sony experia

Shitet nga: x person 28 Shk 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Viti
Shes black barry krejt n gjendje t rregullt kurse sony experia krejt n gjendje t rregullt vetem nuk mbushesh per me shumm informata na konfaktoni n nr e tel. Qmimi 45 euro copen te dyt 80 euro...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim