Formula për Fëmijë.

Shitet nga: Fornula 01 Dhj 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Viti
U SHIT -Flm MerrJep.
Eardhur nga Gjermania.Esht e perdorur por ne gjendje t mir.
E zhvillon Shkathtesin e Femijes.Forcon trupin dhe Imunitetin e tij.
Ne Gjermani llogaritet si aktivitet me i dobishem Fizik per rritjen dhe zhvillimin Psiko-Motorik te Femijes.
Cmimi 50 e.Mos u lodhni me thirr se ma lir se japi.
Me shkruani ne Viber +37744210895 ose ne Email.Pergj,ju kthej....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim