Huawei me garancion

Shitet nga: hasani 16 Sht 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Viti
Prodhuesi: Huawei
Modeli: Ascend
huawei e perdoret shum pak eshte nga zvicrra dhe shum e rujtt pa asnje defekt me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim