Iphon 5 me icloud kerkoj te blej per pjes te jet..

Shitet nga: Iphon 06 Qer 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Kerkoj te blej nje iphon 5 qof me kod qoft me iclude veq te jete i rujtun nga jasht te jete i barsh me mir por dhe tjeter ngjyr sprish pun per qmim mund te dergon dhe ne tel po ashtu dhe ne viber ne numrin +37744307221 Falëminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim