Iphone 4 & Laptop Acer

Shitet nga: arianit 22 Shk 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
ndrroj Iphone dhe laptop acer TravelMate 2200 Me iphone 5
CUP 2.66
ghz 2.56

1.18 RAM GB
hd 20 GB VIBER +386 43 834 120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim