Iphone 4 32giga full unlock

Shitet nga: Nori 24 Shk 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Viti
Shes iphone 4 32Gb full unlock ne gjendje perfekte.posedon folia mbrojtse para dhe mbrapa kundra grithjev.ekrani asht 100% i paster( Pa gritha ).Nuk asht i hapur asnjeher.dhe pa defekte.e jap me garanicon.Esht bler i ri.jam i pari pronar.Mos dergoni sms.//QMIM FIKS//
Kontakt 045-272-491
Viber +37745272491
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim