Iphone 5s

Shitet nga: Nori 28 Shk 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Viti
Shess iphone 5s ne gjendje perfekte punon me krejt kartelat eshte 16 giga full unlock ka folia mbrojtse para dhe pas ekranin e ka 100%
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim