Samsung Galaxy Tab 3 7"

Shitet nga: Jahi 04 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Viti
Shes tabletin (tab) 3
Android version 4.1.2 JELLYBEAN
Ka kamere para dhe prapa
I perdorur nuk eshte shume as 1 vjet
Ka Wi-Fi Bluetooth , i punojne shume mire
Gjithcka i punon krejt mire ,
Osht i ri mrena dmth i paperdorun krejt clean , i paster
I ka 8 GB
Ka vendin per SD Card , nuk ka SIM
7 Inch
Origjinal
Ndrrim i mundshem me Samsung Galaxy Grand Neo tri , normal e kompensoj qa ka nevoj
Qmimi i dishkutueshem
Arsyeja pse e shes eshte se nuk me duhet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim