Samsung Galaxy dhe Nokia

Shitet nga: Telefon 16 Mar 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shes telefonat galaxy dhe nokia ose ndrroj me iphone 4 bllokum ose galaxy ose huawei
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim