Samsung galaxy 3

Shitet nga: ferid 04 Shk 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shitet dhe nderrohet telefoni. Eshte ne gjendje te mir punon perfektt perveq qe ekkranin e kam te demtuar pak per ndryshe gjitha programet tjera i punojn perfekt ndrrim i mundshen ne iphone 4 shtoj pare pak qe 1 vit ekom tri e kom ble.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim