Samsung s3 mini,sony xperia go,sony xperia mini

Shitet nga: xxx 16 Shk 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
samsungi nuk ashte perdor gati kurr po ju ka fry bateria edhe tani skom mujt me dhez ashte i ri ,soni xperia go qe nuk i hin uji ka pak defekt po nuk ka dishka serioz nuk e di shka ,si dhe sony mini e ka shiritin te demtum punon mir ,baj ndrrim me ndonje iphon 4 ose ndonje tjeter qe me pelqen nuk po kam kohe me u mirr me rregullim se perndryshe punojn mire edhe ndreqen me pak pare i jap te gith per nje telefon funksional ju flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim