iPhone 6 dhe 6 Plus 64GB

Shitet nga: Austin 19 Shk 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Viti
Original Apple - iPhone 6 dhe 6 Plus 64GB - Gold (AT & T) Lexuara

Model: MGAW2LL / A

Çfarë ka të përfshira

iPhone 6 Plus
EarPods Apple me telekomandë dhe mikrofon
Përshtatës USB pushtet
Rrufeja në USB kabllo
 
PSE BLERJE NGA SHBA? * Privacy juaj është i sigurt * Çmimet tona janë të pakalueshëm * transaksion Sigurt garantuar * Ne anije e hëna deri të shtunën. * Free shipping me urdhër të kualifikuar * Ne ofrojmë zbritje të arsyeshëm mbi blerjet pjesa më e madhe * Ne anije të njëjtën ditë pas konfirmimit të pagesës. Ne ofrojmë një 90 Ditë Politika e Kthimit dhe një parave 100% garanci mbrapa
 
Për më shumë informacion, na kontaktoni përmes emailit poshtë:
 
Email: ..... bestbuy.electrostore@gmail.com
Skype: ... austin.sergei
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim