samsung galaxy

Shitet nga: beli 19 Mar 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Viti
shes samsung galaksi mini pa gritha si dhe galaksi yong me dy kartela original qmimi 55 ero copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim