195/65R15

Shitet nga: Dini 15 Tet 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e dimirit Per Opel Astra etj me bandasha, gomat jan te reja dhe jan perdor vetem nje dimer, veturen e kam shit gumat me kan mbet. Gomat jan 195/65R14 dhe jan te prodhuara ne javen e 27 viti 2013.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim