4 Goma me fellne 17

Shitet nga: demir hasani 09 Tet 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Goma me fellne 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim