Bandash 13 per polo

Shitet nga: burim 22 Shk 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash 13 per polo 4+1 te ardhura nga zvicrra shum.te mira per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042/+41767510860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim