Bandash per BMW

Shitet nga: adil 11 Jan 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasht per BMW jan shum te mir nuk jan te shtrem e kam shit BMW um kan met pres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim