Bandash per bmw

Shitet nga: burim 12 Tet 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash per bmw shum te mira te ardhura nga zvicrra 15 /+41767510860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim