Bandash te hekrit per golf opel pugeot

Shitet nga: Doni 06 Dhj 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesh bandash 15coll per golf opel me 4 vrima po ashtu jan edhe 1par bandhash 15coll per peugeot me 4 vrim per ma shum
Kontakto tel 045-597-831 viber +37745597831
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim