Bandasht 15

Shitet nga: lindi 18 Shk 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten bandasht 15 shum t mir nuk jan t lakum dy goma ikan dy jo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim