Bandasht me goma

Shitet nga: herolind 21 Jan 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten bandasht me goma 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim