Bandazh per traktor

Shitet nga: sadik 04 Jan 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
IMT-39-33 ford 2000.2600.3000 . Me nje far menyre per gjith traktorat.jan bandazht e prapem shum te rujtem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim