Bmw

Shitet nga: Rinor 19 Sht 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellga per llojet e bmw te gjitha 225/45/17. Veres 195/65/15 dimrit. Jon me guma te re..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim