Chip per Vetur

Shitet nga: Chip 09 Shk 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Chipin per Vetur rrit fuqin per 40 Ps i ardhun prej zvicrre..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim