Drejtim i Fellneve tek Auto Servis KENA

Shitet nga: Kena 21 Pri 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bejm drejtimin e fellneve ne qdo menyr te lakuara deri 24 coll me makinat me profesionale per ma shum informata mun te na gjeni ne rrugen Viti-Drobesh perball alba petrolit tek Auto Servis KENA ose ne numrin e telefonit 044-424-814
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim