Dy per fellne per , BMW' 18 coll te zit 15 coll

Shitet nga: gyneri 28 Mar 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy par fellne per . BMW . Fellgat e zeza jan 18 coll kto tjerat jan 15 coll jan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim