FELLGA

Shitet nga: Muhamed 07 Sht 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat shum te mira per bmw jan 17 me pes vrima me guma te mira fellnet jan shum.tmira per ma shun lajmrohuni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim