FELLNE PER GOLF 4 u shiT en

Shitet nga: autopjes 25 Krr 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN FELLNET PER GOLF 4. 16X7J JAN TE ARDHUNA NGA ZVICERA NUK JAN PERDOR NE KOSOV, PER MA SHUM INFO 044688042/viber +41767510860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim