FELLNE PER GOLF 4

Shitet nga: autopjes 12 Krr 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet per golf 4 jan, 15x7j nuk jan perdor ne ks
per ma shum informata. 049 212 356
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim