Federa per Golf V.VI.Jeta.Audi

Shitet nga: Federa Golf V 02 Pri 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Federa Eibach F21-15-007-02-VA origjinal te ardhur nga ch
Golf 5
Golf VI
Golf plus
Jetta 2005-2010
Seat leon
Audi a3 2003- ..
Audi A3 sportback 2004-..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim