Fellga 17 Zoll

Shitet nga: Ismail 05 Jan 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Fellgat 17zoll per Opel 2 me goma dhe 2pa goma 2goma jan si te reja 225/45R17 fellgat jan me kater bira ju bajn edhe shum veturav te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim