Fellga 17 per audi bmw mercedes

Shitet nga: Rinor 06 Shk 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellgat jan shum te mir me guma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim