Fellna 15 me goma

Shitet nga: Fellna 04 Pri 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnat 15 me goma te veres. Jan per golf 3- golf 2 etj... per ma shum shifeni ne foto..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim