Fellne

Shitet nga: adrian 19 Mar 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 14.15.16.18.coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim