Fellne 14 me goma te dimrit

Shitet nga: burim 22 Shk 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   110 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 13 te ardhura nga zvicrra shym te mira
Per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e telefonit :044688042 viber +41767510860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim