Fellne 15 me 4 bulona

Shitet nga: Burim 30 Dhj 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me 4 bulona
Prei zvicrre shum te mira .
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim