Fellne 16 coll

Shitet nga: Besi 23 Shk 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shoten fellnet 16 coll te posa ardhur a nga jasht per golf 5 turan, Mercedes , opell Astra h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim