Fellne 16 per golf 5 u shiten flm merr jep

Shitet nga: Burim 11 Maj 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR   310 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 per golf 5 original te ardhura nga zvicrra pothuajse te pa perdorne .
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042/+41767510860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim