Fellne 16

Shitet nga: ali 07 Shk 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   260 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes urgjent fellne 16 jan shum pak te perdorata me guma te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim