Fellne 17

Shitet nga: Kastriot 07 Pri 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 per golf me goma dy m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim