Fellne 17 coll

Shitet nga: Demir 31 Tet 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me gjith goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim