Fellne 17 per Bmw boj ndrrim

Shitet nga: Nuredin 07 Jan 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 per bmw me 5 bulona

Gomat 225/45 nuk dridhin jan te mira

ndrrohen

viber 0037744753549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim