Fellne 17 per bmw dhe 15 per opel vw

Shitet nga: dini 16 Maj 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten ndrrohen me fellne 14 per opel shtoj pare
ndrrohen edhe me ndonje send tjeter
Viber 0037744753549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim