Fellne 17

Shitet nga: Kena 18 Pri 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17-she per Mercedes Audi Passat Vekter Golf 5 etj fellnet jan 17" gumat i kan shum te mira per ma shum informata kontaktoni ne numrin 044-424-814
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim